Мудрагелик купив яблука і поскладав їх у порожній кошик.Після обіду він взяв половину яблук з кошика,а Хитрун взяв ще одне яблуко.Після вечері Мудрагелик взяв половину з тих яблук,що залишились,а Хитрун взяв ще два яблука.У кош...

Мудрагелик купив яблука і поскладав їх у порожній кошик.Після обіду він взяв половину яблук з кошика,а Хитрун взяв ще одне яблуко.Після вечері Мудрагелик взяв половину з тих яблук,що залишились,а Хитрун взяв ще два яблука.У кошику залишилось два яблука.Скільки яблук купив Мудрагелик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мудрагелик купив 18 яблук