Мудрагелик,хитрун і сонько - трійнята(три брати,народжені в один день).Їхні брати-близнюки Ласунчик і Веселун рівно на три роки молодші від них.Яким із запропонованих у відповідях числом може бути сума років усіх пятьох братів ...

Мудрагелик,хитрун і сонько - трійнята(три брати,народжені в один день).Їхні брати-близнюки Ласунчик і Веселун рівно на три роки молодші від них.Яким із запропонованих у відповідях числом може бути сума років усіх пятьох братів у день їхнього народженнЯ? А:36  Б:53 В:76 Г:89 Д:92
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильний ответ ето конечно б
Гость
Я думаю, що це відповідь  Г, виходячи з того, що нехай вік кожного з трійняшок х, тоді сума їх років 3х, а вік двійняшок х - 3, тоді сума їх років 2*(х -3) = 2х -6. Отже число, одержане від суми 6 і 89 = 95, тільки воно ділиться на 5