"Музыканы сүю,білу сезімі адамға туа бетпейді, жүре пайда болады. Музыканы сүю үшін , оны ең алдымен тыңдау керек". напишите мнение по этому высказыванию на Казахском языке ПОЖАЛУЙСТА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Абайдың 19 қара сөзіне байланысты ар бир уйренген ис журе пайда болады. Биринши ол нарсени уйренуге деген куштарлык керек. Ар бир адамнын бойына жакын музыка болады. Адам музыканы тындай билип онын создеринин шындыгын сезгенде гана ол сол музыкага деген суйыспеншилигин арттырады.