My dear,dear mummy,I love you very much.I want you to be happi On the Eighth of March.Be happi,be happi On the Eighth of March.Be heppi,be happi On the Eighth of March.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май диа, диа мамми, ай лав ю вэри мач. Ай вонт ю ту би хаппи он зэ ейт оф мач. би хаппи, би хаппи он зэ эйт оф мач. Би хэппи, би хэппи он зэ эйт оф мач.