My dream job. I like _____________________. I am good at ____________________________. I can ________________. I am going to ________________

My dream job. I like _____________________. I am good at ____________________________. I can ________________. I am going to _________________________________. I am going to _____________________________. I ______ not _____ to _________________________. I ______ _______ to be ___________________________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I like draw I can swim