My dream job I like........ I am good at ..... I can..... I am going to..... I.....not......to...... I ........ ........to be...... Помогите докочить предложения плииизз срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I like dancing. 2.I am good  at math. 3.I can swim. 4. I am going to read. 5. I do not like to skate. 6. I am going to be married