My name is .......... . My surname is ................... . I,m .............. years old and I,m in year.......... . I,ve got .................... and ............. . I can .......................... but I can,t.......... . My ...
My name is .......... . My surname is ................... . I,m .............. years old and I,m in year.......... . I,ve got .................... and ............. . I can .......................... but I can,t.......... . My phone number is ............... .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) ваше имя (например Сергей)
2) фамилия ваша
3) ваш возраст
4)2015
5) цвет глаз (blue eyes) and ваши волосы (fair hair)
6) swim and play chess
7) climb trees
8)89275468636 (любой номер)