My name  is Robert  Smith .I'm not very  good at  dealing with people .I like  working with machines .I have a driving licence . I have  been  driving for 2  years .I don't like the idea of going  to university Кто это по профе...

My name  is Robert  Smith .I'm not very  good at  dealing with people .I like  working with machines .I have a driving licence . I have  been  driving for 2  years .I don't like the idea of going  to university Кто это по профессии?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Driver возможно /////