MY nameis is Tom. I am a boy. I can run and Jump. I can swim a nd play chess.I can not play foot ball and. I can not play table tennis. I like toswin

MY nameis is Tom. I am a boy. I can run and Jump. I can swim a nd play chess.I can not play foot ball and. I can not play table tennis. I like toswinthe swimming pool Перевод пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Меня зовут Том. Я мальчик. Я могу бегать и прыгать. Я могу плавать и играть в шашки. Я не могу играть в футбол. Я не могу играть в настольный тенис. Мне нравится плавать в бассейне.