На 9,6 магнію подіяли хлоридною кислотою . який обєм (н.у.) водню утворився

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 9,6 г                                                               Х л  Mg         +        2HCl      =      MgCl2     +      H2n = 1 моль                                                      n = 1 мольMr = 24 г/моль                                               Vm=22,4 л/мольm = 24 г                                                          V = 22,4 л9,6 г Mg    -     Х л Н224 г Mg     -    22,4 л Н2V(H2) = 9,6 * 22,4 / 24 = 8,96 л