На дитяче простирадло потрібно 2м полотна,а на підодіяльник-у 2 рази більше.Скільки полотна потрібно на 8 таких підодіяльників?Как составить условие к этой задаче?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
простынь - 2м полотна, пододеяльник - ? в 2 р. больше, 8 пододеяльников - ?м 2*2=4м на один пододеяльник, 8*4=32м нужно на 8 пододеяльников
Гость
Скільки потрібно полотна на підодіяльнік 2*2=4м Скільки потрібно полотна на 8 пододіяльніків 4*8=32м Відповідь:32м