На дні товстостінного прозорого циліндра розташовано шматочок сухої вати. Якщо дуже швидко всунути в циліндр поршень, повітря в циліндрі нагріється так сильно, що вата займеться. А. Вата займається внаслідок ізохорного процесу....

На дні товстостінного прозорого циліндра розташовано шматочок сухої вати. Якщо дуже швидко всунути в циліндр поршень, повітря в циліндрі нагріється так сильно, що вата займеться. А. Вата займається внаслідок ізохорного процесу. Б. Ізотермічного процесу. В. Адіабатного процесу. Г. Ізобраного процесу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
адиабатный - потому что нет обмена энергией с окружающей средой.
Гость
В. Думаю ,объяснять не надо. :)