На фармацевтичній фірмі було виготовлено а таблеток від кашлю, які автомат розфасував порівну в b флаконів. Розробіть програму визначення кількості таблеток, розфасованих у кожний флакон і кількості таблеток, що залишилися не р...

На фармацевтичній фірмі було виготовлено а таблеток від кашлю, які автомат розфасував порівну в b флаконів. Розробіть програму визначення кількості таблеток, розфасованих у кожний флакон і кількості таблеток, що залишилися не розфасованими.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
# Python 3.X a, b = [int(input(x)) for x in ['a = ', 'b = ']] print('Таблеток в одному флаконі:', a // b) print('Нерозфасовано:', a % b)