На літній відпочинок з однієї школи поїхало 58 учнів,з другої на 32 учні менше,а з третьої стільки,скільки з першої і другої разом.скільки учнів поїхало на відпочінок з третьої школи?благадарю за ответи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
58-32=26 учеников со 2 школы                                                                                  58+26=84 ученика с 3 школы                                                                                      Ответ: 84 ученика с 3 школы
Гость
58-32=26учеников 58+26=84 учениковОтвет. 84 ученика