На пам"ять всі скаржаться, а на розум - ніхто. Напам"ять знаю, що склерозу не маю. Поглянь на двір - знатимеш, який хазяїн. Хвалений борщ надвір виливають. Зуби з язиком ворогують, а живуть укупі. Кожна курка у купі своїй госпо...

На пам"ять всі скаржаться, а на розум - ніхто. Напам"ять знаю, що склерозу не маю. Поглянь на двір - знатимеш, який хазяїн. Хвалений борщ надвір виливають. Зуби з язиком ворогують, а живуть укупі. Кожна курка у купі своїй господиня. Будь ласка, де прислівники в цих реченнях?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на не а це прислівника