На першій полиці стояло 42 книжки,а на другій - 34.З другої полиці взяли кілька книжок,потім з першої-стільки,скільки залишилося на другій.Після цього на першій полиці залишилося в 3 рази менше книжок,ніж було спочатку.Скільки ...

На першій полиці стояло 42 книжки,а на другій - 34.З другої полиці взяли кілька книжок,потім з першої-стільки,скільки залишилося на другій.Після цього на першій полиці залишилося в 3 рази менше книжок,ніж було спочатку.Скільки книжок взяли з другої полиці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 42:3= 14 книжок залишилось на першїй полиці 2. 42-14= 28 книжок взяли з першої, залишилося на другій 3. 34-28= 6 книжок взяли з другої полиці