На початку року в місті проживало 500 тис. осіб. Протягом року рівень народжувальності становив 14‰, рівень смертності - 11 ‰. За рік із міста виїхало 6 тис. осіб. Водночас до міста пересилилося 8 тис.осіб. Скільки населення пр...

На початку року в місті проживало 500 тис. осіб. Протягом року рівень народжувальності становив 14‰, рівень смертності - 11 ‰. За рік із міста виїхало 6 тис. осіб. Водночас до міста пересилилося 8 тис.осіб. Скільки населення проживало в місті на кінець року?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Узнаем естественный прирост в промилле 14 - 11 = +3 промилле 2. Теперь в абсолютных цифрах (50х3)/1000 = 1,5 тыс человек Это естественный прирост  3. Узнаем миграционный прирост 8 - 6 = 2 тыс 4 Число жителей на конец года 500+1,5+2= 503,5 - 503 тыс 500 человек