На шахті за другий тиждень місяця добули 1490т вугілля, що на 756т менше, ніж за перший тиждень, і на 87т менше, ніж за третій. Скільки тонн вугілля добули на цій шахті за місяць, якщо за четвертий тиждень добули вугілля на 18т...
На шахті за другий тиждень місяця добули 1490т вугілля, що на 756т менше, ніж за перший тиждень, і на 87т менше, ніж за третій. Скільки тонн вугілля добули на цій шахті за місяць, якщо за четвертий тиждень добули вугілля на 18т більше, ніж за другий і третій тижні разом?
Ответ(ы) на вопрос:
Chateau Lafite-Rothschild 1869 року