На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт.На зимові пальта витратили на 39 м тканини більше,ніж на осінні.Скільки метрів тканини витратили на осінні пальта і скільки на зимові,якщо тканини на одне зимове і одне ...

На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт.На зимові пальта витратили на 39 м тканини більше,ніж на осінні.Скільки метрів тканини витратили на осінні пальта і скільки на зимові,якщо тканини на одне зимове і одне осінне пальто затрачали порівну?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 100-87=13 пальт зимних пошили больше 2. 39/13=3м ткани пошло на одно пальто 3. 3*87=261м ткани пошло на пошив осенних пальт 4. 3*100=300м ткани пошло на пошив зимних пальт