На сірий камінь - сірий дощ, і вже блищать дзеркала площ. Розібрати речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На сірий камінь - сірий дощ, і вже блищать дзеркала площ. дощ (підмет), на камінь (обставина), сірий (означення); вже (обставина), блищать (присудок), дзеркала (підмет), площ (додаток) Речення розповідне, неокличне, складне, сполучникове, складносурядне, складається з двох простих речень, з'єднаних сурядним єднальним сполучником і. Перше речення - розповідне, неокличне, просте, двоскладне, неповне (пропущено присудок), поширене, неускладнене. Друге речення - розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, неускладнене.