На слова қанағаттандырылмағандықтарыңыздан фонетикалық талдау.На казахском языке.Прошу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Канагаттандырылмагандыктарыныздан-33 арип, 33 дыбыс, 13 буын, 20 дауыссыз, 13 дауысты арип. К-дауыссыз, катан А-дауысты, жуан, ашык, езулык Н-дауыссыз, унды А-жазып койгандарымды жазбаймын Г-дауыссыз, уян А-... Т-дауыссыз, катан Т-... А-.. Н-... Д-дауыссыз, уян Ы-дауысты, жуан, кысан, езулык Р-дауыссыз, унды Ы-.... Л-дауыссыз, унды М-дауыссыз, унды А-... Г-... А-.. Н-... Д-... Ы-... К-... Т-... А-... Р-... Ы-... Н-дауыссыз,унды Ы-... З-дауыссыз,уян Д-... А-... Н-... Осылай деп ойлаймын. Барлыгын ереже аркылы жаздым. Кате болса кешир. Тусинбесен сура, комектесе алганымша комектесемин