На тарілці лежали цукерки. Половину цукерок узяв Іванко, половину того, що залишилось, – Марічка, половину того, що залишилось після Іванка і Марічки, – Олеся. На тарілці залишилось 3 цукерки. Скільки цукерок лежало на тарілці ...

На тарілці лежали цукерки. Половину цукерок узяв Іванко, половину того, що залишилось, – Марічка, половину того, що залишилось після Іванка і Марічки, – Олеся. На тарілці залишилось 3 цукерки. Скільки цукерок лежало на тарілці спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3*2=6 6*2=12 12*2=24 24цукерки було на тарілці
Гость
всего конфет х. 1/2 х- Иванко,1/4х-Маричка,1/8 х-Олеся. всё складываем получается  7/8 х. потом х-7/8х=3,отсюда х=24. Вего было 24 конфеты.