На трьох однакових ділянках посіяли просо, овес і кукурудзу. Восени зібрали 10 кг проса, 23 кг вівса, а кукурудзи — на 9 кг більше, ніж проса й вівса разом. Скільки кілограмів кукурудзи зібрали? Подскажите, пожалуйста условие з...

На трьох однакових ділянках посіяли просо, овес і кукурудзу. Восени зібрали 10 кг проса, 23 кг вівса, а кукурудзи — на 9 кг більше, ніж проса й вівса разом. Скільки кілограмів кукурудзи зібрали? Подскажите, пожалуйста условие задачи?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
10+23=33(кг)собрали проса и овса 33+9=42(кг)собрали кукурузы