На якій позначці градусники за Цельсієм та Фаренгейтом показують однакове значення? 21/03/2016 Твердження №1 Взагалі не сходяться на жодній позначці Твердження №2 Абсолютний нуль Твердження №3 –40 градусів Твердження №4 –80...

На якій позначці градусники за Цельсієм та Фаренгейтом показують однакове значення? 21/03/2016 Твердження №1 Взагалі не сходяться на жодній позначці Твердження №2 Абсолютний нуль Твердження №3 –40 градусів Твердження №4 –80 градусів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
№3 Есть две формулы Тф = 9/5 * Тц + 32 или Тф = 1,8 * Тц + 32 Тц – количество градусов по Цельсию, Тф – количество градусов по Фаренгейту