Надавайте перевагу безособовим формам дієслів: обговорений – обговорено і т.д. Придбання матеріалів – Відшкодування витрат – Підготовка проекту – Одержання прибутку – Надання послуг – Виготовлення продукції – Ліквідація ...

Надавайте перевагу безособовим формам дієслів: обговорений – обговорено і т.д. Придбання матеріалів – Відшкодування витрат – Підготовка проекту – Одержання прибутку – Надання послуг – Виготовлення продукції – Ліквідація заборгованості – Збір урожаю озимих культур – Визначення об’єкта дослідження – Забезпечення господарства пальним – Прийняття рішення – Заслухання звіту – Затвердження плану – Проведення заходів –
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зібрано, проведено, затверджено, заслухано, забезпечено, вибрано, ліквідовано, виготовлено, одержано, відшкодовано, придбано