Надо перевести текст СРОЧНО! Природа Казахстана весьма разнообразна. На его обширных просторах расположены горы,холмы и равнины. Самой высокой вершиной является пик Хан-Тенгри - 6995 м.Смой низшей точкой - впадина Каракия...

Надо перевести текст СРОЧНО! Природа Казахстана весьма разнообразна. На его обширных просторах расположены горы,холмы и равнины. Самой высокой вершиной является пик Хан-Тенгри - 6995 м.Смой низшей точкой - впадина Каракия, 132м ниже уровня Мирового океана. Самое глубокое место в Каспийском море достигает 600м. Горы занимают десятую часть территории республики. Склоны Тянь-Шаня, Заилийского Алатау покрыты хвойными лесами. В ущельях этих гор растут дикие яблоневые заросли и орехово-плодовые кустарники
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақстан табиғаты алуан түрлі . Оның басым ашық кеңістіктер таулар, төбелер және жазық болып табылады . 6995 m.Smoy ең төменгі нүктесі - - Қарақия ойпаты , теңіз деңгейінен төмен 132 ең жоғары шыңы Хан-Тәңірі тауынан болып табылады. 600 м дейін Каспий теңізінің терең нүкте . Таулар республика аумағында оннан бір бөлігін алып жатыр . Тянь-Шаньның беткейлері , Іле Алатау қарағай ормандармен жабылған . Осы таудың шатқалдарда жабайы бұталар мен алма жаңғақ - жеміс бұталар өседі