Надо соединить слова:interesting. ideaNew. filmwonderful. guestforeign. monumentbad. activitytypical. board gamefavourite. mistakezoological. comedyancient. su...

Надо соединить слова: interesting. idea New. film wonderful. guest foreign. monument bad. activity typical. board game favourite. mistake zoological. comedy ancient. suggestion teenage. museum помогите пожалуйста :-)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
interesting film new board game wonderful suggestion foreign guest bad idea typical mistake favourite comedy zoological museum  ancient monument teenage activity