Надо составить диалог,спасибо. What.....................? Im interested........................... Do you..........................................? No I collect........................................... Do you have any otver ...

Надо составить диалог,спасибо. What.....................? Im interested........................... Do you..........................................? No I collect........................................... Do you have any otver hobbies? Yes I am fond of ................................ What do you want to be when.............................................? I want to be a .........................................................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What are you interested in? Im interested in movies. Do you collect dolls? No I collect comics. Do you have any other hobbies? Yes I am fond of books. What do you want to be when you grow up? I want to be a writer.