Надпышить над кожным словом частину мовы, розберить за будовою пидкреслене слово.  "Мамина вишня зустрічає мене в саду тихою посмішкою."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мамина(означення,прикметник)вишня(підмет,іменник)зустрічає(присудок,дієслово)мене(додоток,займенник)в(прийменник)саду(додаток іменник) тихою(означення,прикметник) посмішкою(додаток іменник).