Наишите пожалуйста на украинском языке сочинение на тему " жизнь Чайковского " напишите про жизнь, увлечения, чего он добился...
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Петро Іллі?ч Чайко?вский (25 квітня [7 травня] 1840, Воткинськ, губернія Вятськая, Російська імперія — 25 жовтня [6 листопада] 1893, Санкт-Петербург) — російський композитор, диригент, педагог, музично-суспільний діяч, музичний журналіст; доктор музики. Вважається одним з найбільших композиторів в історії музики. Автор більше 80 творів, у тому числі десяти обпер і трьох балетів. Його концерти і інші твори для фортепіано, сім симфоній (шість пронумерованих і симфонія «Манфред»)
На думку православного богослова і композитора, митрополита Іларіона Чайковський одним з перших в числі великих росіян музичних діячів під враженням власних релігійно-художніх настроїв і по відчуттю назрілих в цій сфері реформ в останній чверті XIX століття звернувся до написання церковної музики