Накреслити рівносторонього трикутника 18см Знайти довжину олнієї сторони цього т?

Накреслити рівносторонього трикутника 18см Знайти довжину олнієї сторони цього т??икутника
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кресли трикутник з усіма сторонами по 18 сантиметрів. Потім кожна з усіх сторін буде по 18см  (це якщо 18сант. одна сторона має бути) Кресли трикутник з усіма сторонами по 6  сантиметрів. Потім кожна з усіх сторін буде по 6см  (це якщо 18см є периметром)