Напешите как читается по русский не перевод а как читается .tnis is Donna and Danny This is their playroom.These are theis toys.Thats Dannys rockinq horse.Its brown and white.This Donnas tea set.Its red.Donnas chair is pink and...

Напешите как читается по русский не перевод а как читается .tnis is Donna and Danny This is their playroom.These are theis toys.Thats Dannys rockinq horse.Its brown and white.This Donnas tea set.Its red.Donnas chair is pink and Dannys chair is blue. And look at the funny radio. Lt looks like a yellow mouse/
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
tnis из Данэ энд Дэни зис из зер ˈплейрум. Зиз ар зайз тойз. зэтс Дэниз rockinq хорс.итс брaун энд уайт.зис Данэз ти сет.итс ред. Данэз чер из пинк энд Дэниз чер из блу.  Энд лук эт зэ ˈфани ˈрейдиoу. Lt лукс лайк э йелoу мaус