Написать как читать правильно на англиском That's our day of victory rining through the skies proud and jouful we have bought it for a price There is gladness but with sadness in our eyes the day of wictory

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зэтс ауор дэй ов виктори райнинг сроут зе скайс прауд энд джоуфул ви хэв бот ит фор э прайс Зере ис глэднесс бат вис сэднесс ин ауор айсес зе дэй ов виктори