Написать на казахском как я провожу наурыз без перевода 8 предлодений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наурыз-қазақтың ұлттық мейрамы,Жаңа жылы.Бұл күні адамдар жұмыс істемейді.Апалар құрамында 7 компонент бар наурыз көже дайындайды.Егер наурыз көжені тойып ішсең,жыл бойы тоқ боласың.Бұл мереке 21,22,23 наурыз күндері тойланады.Ескі жылды есіркеп,жаңа жылды жарылқайтын мейрам.Мектепте бұл мейрамға байланысты демалыс береді.Мен накрвз көжені жақсы көремін.Гакрыз мейрамын да жақсв көремін