Написать ответы по англискому -what s your name ?where are you from ? how old are you ? are you a pupil? what s your father ? what s his name ? what s your mother ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is ......(например Liza) I m from is Russia I 16 years old. Yes,I do. My mam is a shopasistent and dad is a builder. Name is my father Sergey. Name is my mather is Sveta.
Гость
my name is …,l am from london ,l am 8 ,yes l am