Написать письмо другу отвечая на вопросы:Какой язык я изучаю,какой язык мне хотел?

Написать письмо другу отвечая на вопросы:Какой язык я изучаю,какой язык мне хотел??сь бы выучить,как ты относишься к тому,что я выучу Японский
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi my best friend,how are you?What do you do?Personally, I'm fine,I'm learning Japanese,I like it very much.I would like to learn this language because it is very beautiful and I would like the language to speak.How do you feel about the Japanese language,and to the fact that I can learn it?I am very interested in your opinion:)Write me your answer.See you later,bye:!!