Написать писмо о своих игрушках по анг.языкуDear.....I have got a lot of toys............my favourite toy is...........it is........whats your. ?........

Написать писмо о своих игрушках по анг.языку Dear..... I have got a lot of toys............ my favourite toy is........... it is........ whats your. ?........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Masha 2.but 3.teddy bear 4.which gave me a grandmother 5.???
Гость
Dear friend, I have got a lot of toys at home. My favourite toy is a Teddybear. It is big. Whats your favourite toy?