Написать рассказ на тему моя семья (минимум 10-15 предложений ) именно про мою семью .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have a small family. I have a mother, a father and a  brother. My mother's name is .....  имя She is.... сколько ей лет (цифрами)  She is a housekeeper. My father's name is .....  имя He is.... сколько ему лет (цифрами)  He is a builder My brother's name is ..... имя He is 3. I like my family very much