Написать рассказ на украинском языке как я праздную Новый год.Очень надо,очень срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Новий рiк у нашiй родинi є одним з найулюбленіших свят ,якого ми завжди чекаємо з великим нетерпінням. Найважливішим у новорічну ніч є пишно прикрашена ялинка тамандарини.  Напевно кожен знає , що мандарини це символ нового року. В новий рік ми збираємося за дружним сімейним столом на якому обов'язково мають бути олів'є , шампанське та інші смачні страви приготовані золотими руками моєї мами. Не менш важливим є новорічні фейрверки , які тато запускає в кожен новий рік. Наші сусіди теж виходять подивитися на новорічні вогні . Потім ми заходимо в будинок і дружно чекаємо 00:00 а потім п'ємо шампанське під бій курантів. Мама дістає подарунки з під ялинки і ми всі дружно сміємося розглядав приготовані подарунки. Новий рік це прекрасне свято , який наша родина дуже любить.