Написать сочинение на тему " почему я хочу поехать в Лондон "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I love travelling so much.My favourite country is England.London is a capital of England.I would like to visit London,because ... On the other hand ...
Гость
I want to go to the U.S. because it is the city of my dreams. Beautiful streets, flower beds, huge waving flags, fountains, museums, theaters, wonderful language ....