Написать сочинение на тему: "Занятия после уроков". Минимум 7 предложений.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I like to study,but i also like to relax after a hard day. I also fond myself in sport.I like to jogging every morning. I like to walk with my friends.We also like to sit in different caffes and drink tea.In autumn i like to riding my bike with my best friend Alex.But sometimes i just sit at home and do my homewok,i think it is my daily routine.