Написать твір на тему Моє знайомства з творами Т.Г.Шевченко.Будласка допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи читали ви твори Т.Г Шевченка? Він був великою людиною. У його віршах стільки мудрісті, любові...у деяких творах навіть болі. Як же гарно він міг передати почуття! Коли ти слухаєш його вірші, ти ніби потрапляєш у цей світ, світ поезії. Ты бачиш та відчуваєш, все, що чуєш. Читаючи його твори - можно заревіти, або ніжно посміхнутися. Шевченко - гордість України!