Написати 2 прислів'я і 2 загадки про солов'я

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кто без нот и без свирели Лучше всех выводит трели, Голосистей и нежней? Кто же это? Прилетел к нам наконец Лучший наш певец. Дни и ночи напролёт Он поёт. Мал соловей, да голос велик. Соловья за песни кормят Соловей да кукушка в одно поют, да не одну песню
Гость
В лісі на зеленій гілці Ніби грав хтось на сопілці. Підійшов поближче я І побачив…    В мене є великий хист, Я співаю, як артист. Спів мій радісний усюди Дуже люблять слухать люди.    •В кожного солов'я пісня своя. •Не потрібна солов'ю золота клітка, краща йому зеленая вітка.