Написати 30 речень в PAST SIMPLE із додаванням закінчення -ed (10 розповідних, 10 заперечних

Написати 30 речень в PAST SIMPLE із додаванням закінчення -ed (10 розповідних, 10 заперечних, 10 питальних). Будь ласка, срочно, даю 99 б.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Past Continuous – минулий тривалий час англійської мови. Використовується для вказування на процес, що відбувався деякий час в минулому, при цьому має бути точно вказаний час, коли відбувалася дія або ж це має бути зрозумілим з контексту речення. Нижче розглянуто правила утворення часу Past Continuous в стверджувальному, заперечному та питальному реченнях, допоміжні слова та приклади його використання