Написати 4 речення і розібрати їх (підмет присудок другорядні члени речення)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчора прийшов лист з сусідньої країни. -•-•-•-•- ————— ____≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈ — — — ––––––– Завтра ми прийдемо додому –•–•–•– __ ––––––– –•–•–•– ––––––– У реченні присудок виражається дієсловом. –•–•–•–•–•– ______ ––––––––– — — — — — ––––––––– Ми почали вивчати англійську мову —— ------------------------ ≈≈≈≈≈≈≈≈≈ – – – -----------------------