Написати 8 сполучникових складних речень з різними розділовими знаками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1). Довго ще говорили обоє, обмірковуючи прочитане, 2). то знову вони замовкали з приводу якоїсь думки, 3). що випадково надходила одному чи другому до голови 4). Але малюнком тоскним і недбалим Не хоче годувати листопад, 5). І мріють зорі: 6). ми серця запалим; 7). Радіє місяць: 8) повернувсь назад.