Написати діалог на професійну тему! типу має буду щось про офіцанта або кухаря.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Офіціанте!-Так,чоловіче.Хочете замовити смачненьку каву?-Саме так.Ви вгадали..Хочу кави з молоком.- Замовлення прийнято.Скоро буде готова Ваша кава.Гадаю через хвилин 5-8..-Добре почекаю,але не запизнюйтесь!Я дуже поспішаю.-Та ви що?Щоб наш умілий кухар запізнився?Ні,звісно,ні!-Гаразд.До речі,кажете хороший?-Саме так.-Тоді якщо мені сподобается кава,то я замовлю ще трішки.Робіть старанно,я люблю дуже смачну каву..Мені сподабалась кава,яку я замовляв у Парижі в кав ярні..Там вона надзвичайно смачна!-Я вас розумію.Звісно,в Парижі просто надзвичайно вмілі кухарі!Але наш не гірше..-Гаразд,несіть моє замовлення вже,а то я дуже-дуже поспішаю...-Вже несу...