Написати діалог на тему "Я хочу бути гідним громадянином України" пож СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- хто ти? - я громадянин України. - а гідний ти себе так називати?! гідним?! - я так вважаю. я хочу і буду ним. для того щоб стати ним потрібно любити свою державу, піклуватися про неї... а коротше бути патріотом. - а я не гідний виявляється. - хто у себе повірить, той стане ним, неодмінно. - дякую за пораду.