Написати діеслова в правельному стовпці .Додати закінчення - ( e ),s (s),(z),(iz) buy,brush,clean,come,dance,get,go,help,like,make,meet,need,paint,play,read,speak,start,study,wash,watch,wear
Написати діеслова в правельному стовпці .Додати закінчення - ( e ),s (s),(z),(iz)
buy,brush,clean,come,dance,get,go,help,like,make,meet,need,paint,play,read,speak,start,study,wash,watch,wear
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Buys, brushes, cleans, comes , dances, gets,goes,helps,likes,makes , meets,needs, paints,plays, reads, speaks, starts,studies, washes, watches, wears