Написати доповідь на одну з цим тем:1.Благодійність найбільший вияв гуманності.2.Бережімо багатство планети.3.Держава це ми.4.Яка людина може бути по справжньому щасливою?

Написати доповідь на одну з цим тем: 1.Благодійність найбільший вияв гуманності. 2.Бережімо багатство планети. 3.Держава це ми. 4.Яка людина може бути по справжньому щасливою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люди звикли користуватися всіма земними благами. Ми зовсім не замислюємося про те, які наслідки можуть настати. Кожен з нас повинен чесно визнати, що він останнім часом навіть не замислювався про те, що може статися з нашою Землею в майбутньому. Ми лише користуємося, але нічого не віддаємо. Цілком передбачувано, що такими темпами багатства Землі просто вичерпаються, а на наших нащадків їх просто не вистачить. Тоді життя на Землі може зникнути, а все людство – загинути. Чи хочемо ми цього сьогодні? Звичайно ж, ні. Саме з цієї причини замислюватися про ці проблеми потрібно вже сьогодні, поки не пізно. Потрібно берегти багатства планети, ставитися до них обережно й економно.